Whatsapp Üzerinden Bitcoin Nasıl Gönderilir?

Whatsapp mesajlaşma platformu, kullanıcılarına yepyeni bir uygulama olan whatsapp üzerinden bitcoin nasıl gönderilir uygulamasını hizmete sundu. Dünyanın en çok tercih edilen kripto para birimi olan bitcoinin doğrudan whatsapp üzerinden gönderilmesi olanağı sundu. Lite.lm bot olarak isimlendirilen yeni uygulama ile birlikte bitcoin, litecoin gibi kripto para birimi transfer işlemi kolayca gerçekleştirilebilecektir.

Ayrıntılar Şu Şekilde

Lite.lm ismindeki yepyeni uygulamaya imza atan Zulu Republic tarafından dün gerçekleştirilen bir açıklamada yeni uygulama üzerinden bitcoin kripto para birimi gönderimi ve alımı hızlı bir biçimde gerçekleştirilebilecek, milyonlarca kullanıcısı bulunan whatsapp mesajlaşma uygulaması üzerinden bitcoin kripto para birimi gönderimi ve alımı için kullanıcıların Lite.Im boyunda sunulan birkaç basit talimatı izlemesi yeterlidir.

Uygulamanın whatsapp’a ilave edilmesi haricinde ayrıca birden fazla seçenek sunduğu da dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca, uygulama üzerinden kullanıcılar tercihe göre bir referans sunması durumunda bitcoin kripto para birimi üzerinden ek kazançlar da elde edebilecektir. Bitcoin kripto para biriminin ayarlanmasının haricinde çok dilli seçeneklerin de yer aldığı dikkatlerden kaçmadı. Yepyeni uygulama üzerinden şimdilik İngilizce ve İspanyolca olmak üzere toplamda 2 farklı dil seçeneği yer alıyor.Whatsapp Üzerinden Bitcoin Nasıl Gönderilir?

Diğer Detaylar Şu Şekilde

Lite.Im uygulaması üzerinden bitcoin ve litecoin kripto para birimi haricinde ETH ve Zulu Republic firmasına ait olan ZLX kripto para birimi alım ve gönderim işlemi de gerçekleştirilebiliyor. Lite.Im botu, whatsapp haricinde facebook messenger, telegram, SMS uygulaması üzerinden de işlemi sunabiliyor.

Whatsapp Bu Uygulamaya Neden İmza Attı?

Dünya çapında yaklaşık olarak 1,5 milyardan fazla kullanıcıya ev sahipliği yapan whatsapp mesajlaşma platformu, Lite.Im botunu sunmasındaki amacı, btc ve litecoin gibi en önemli kripto para birimlerinin alım ve gönderim işlemi ile özdeşleştiği vurgulanıyor.

Ayrıca, facebook sosyal paylaşım sisteminin de kripto para birimi üzerinden çalışmalar yürüttüğü biliniyor, Firmanın oluşturacağı kripto para biriminin ayrıca whatsapp tarafından da benimsenebileceği yönünde öngörüler bulunuyor.

Tahmin edildiği üzere facebook sosyal paylaşım platformu da kendine özgü kripto para birimi oluşturduğunda ve whatsapp üzerinden de sunduğunda mesajlaşma sistemi üzerinden kripto para birimi gönderim ve alım işlemi daha basit ve daha hızlı olacaktır.

Yorum Yap