Fizy İptali Nasıl Yapılır?

Müzik hayatımızın vazgeçilmez bir unsurudur. Günümüzde farklı seçenekler sunan telefon uygulamaları sayesinde farklı müzik türlerini keşfedebilir, yeni ses ve yorumlar tanıyabiliriz. Turkcell’in müzik platformu olan Fizy de bu uygulamalardan biridir. Fizy’e üye olarak milyonlarca şarkı ve klibi yüksek ses kalitesinde dinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz şarkılardan koleksiyon yapabilir ve yeni şarkılar keşfedebilirsiniz. Peki, Fizy İptali Nasıl Yapılır?

Fizy Kullanımının Avantajları

Fizy uygulaması abonelerine, milyonlarca şarkıyı dinleme, hazır listelerle moduna göre müzik seçeneği, dünya ve Türkiye’deki radyo yayınlarını takip etme gibi imkânlar sunuyor. Eğer hattınız Turkcell ise interneti uygulamanın içinde geliyor. Çevrimdışı özelliği sayesinde internetiniz yokken de müzik dinleyebilirsiniz.

Fizy Kullanımı Nasıl İptal Edilir?

Eğer faturaya yansıyan bir Fizy üyeliğiniz varsa ve artık kullanmak istemiyorsanız kolay bir şekilde aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bunun için üyelik türüne göre, atmanız gereken mesajı yazıp 2200’e sms atmaktır. Üyelik türüne göre; Eğer Fizy süper müzik üyeliğiniz varsa “IPTAL SUPERMUZIK”, Fizy sınırsız müzik üyeliği için “IPTAL FİZYMUZIK”, Fizy video müzik üyeliğine sahipseniz “IPTAL VIDEOMUZIK”, yıllık müzik üyeliği için “IPTAL YILLIKMUZIK” ve yıllık Fizy video müzik üyeliği için de “IPTAL YILLIKFİZY” yazarak 2200’a gönderebilirsiniz.

Kullandığınız Fizy uygulamasını Google play veya Apple store mağazalarından aldıysanız yapılan iptal işlemi değişmektedir. Bu paketleri iptal ettirmek için yine uygun olan mesajı yazarak 2200’a gönderebilirsiniz. Bu kodlar, aylık 25 şarkı indirme üyeliği için “IPTAL YIRMIBES”, aylık 50 şarkı indirme üyeliği için “IPTAL ELLI” ve haftalık müzik indirme üyeliği için “IPTAL HAFTALIKMUZIK”, tükenmez müzik paketinin iptali için “IPTAL TUKENMEZ” ve süper müzik paketini iptal ettirmek için “IPTAL SUPERMUZIK” yazıp 2200’a göndermeniz yeterli olacaktır.

App Store Fizy üyelik iptallerinde, cihazınızın ayarlar bölümüne girerek, iTunes ve App Store seçeneğine girerek Apple kimliği üzerine tıklayınız. Çıkan ekrandan Apple kimliğini göster seçeneğine giriniz. Burada abonelikler bölümünden, “aboneliğimi iptal et” seçeneğine tıklayarak aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Bu seçenek dışında iptal işlemlerinde, Turkcell online işlem merkezini ve daha fazla bilgi için de Fizy internet sitesini de kullanabilirsiniz.

Yorum Yap