En Yüksek Performanslı Uygun Sunucu Tavsiyeleri

İnternetin söz konusu olduğu her alanda faaliyet için gerekli olan sistemlerden bir tanesi sunuculardır. En yüksek performansı gösteren ve bu konuda uzman bir yaklaşım sergileyen sunucu hizmetleri Turhost üzerinden alınabilir. Projeye en uygun olan sunucu kiralamasının gerçekleştirilebileceği Turhost içerisinde uygun fiyatlandırma seçeneği ile beraber sunucu kiralama hizmetleri bulunur. Dedicated Server, SSD sunucu, bulut sunucusu, VPS server, sanal sunucu ve VDS server seçenekleri ile projeye yatkın olan sunucu hizmetleri satın alınabilir.

Kiralık Sunucu Özellikleri

Kiralık sunucu hizmetini satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik, sunucunun en yüksek performans üzerinden çalışıyor olmasıdır. Turhost tarafından sunulan uygun sunucu hizmetlerinde; XEON işlemci performansı, kurumsal donanım sistemleri, tamamı kişiye özel olan kaynaklar, ücretsiz kontrol paneli, ücretsiz sunucu kurulumu, ücretsiz site taşıma işlemi, TIER III veri merkezinden geri bildirim alma, uptime hizmeti ve güçlü network alt yapısı gibi özellikler yer alır. Kiralık sunucuda en yüksek performans talep ediyorsanız siz de Turhost‘u tercih edebilirsiniz.

Linux Sunucusu

en ucuz linux sunucuSunucu hizmetleri temelde iki farklı seçenek üzerinden değerlendirilmekle beraber bunlardan bir tanesi Linux sunucusudur. Turhost tarafından sunulan sunucu alt yapısı hizmetlerinde açık kaynak ruhuna sahip olan Linux işletim sistemi bulunur. Centos Linux, Ubuntu Linux, Dibean Linux vb. işlem sistemlerinin her birinin çeşitli versiyonları sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Turhost teknik ekibi, Linux sunucusu üzerinde yaşanabilecek olan her hangi bir teknik arızaya karşı kullanıcıların anlık olarak yardımına koşar. Linux işletim sistemine sahip olan sunucu ağları oldukça geniş bir alana yayılır.

en ucuz Windows sunucuWindows Sunucusu

Microsoft firmasının uzun yıllardır piyasa içerisinde işletim sistemi olarak kullandığı Windows, sunucu hizmetlerinde de karşımıza çıkar. En yüksek kaliteli sunucu hizmetleri için tavsiye edilebilecek olan Turhost, sunucuları arasında Windows’a da yer verir. Windows 2016, Windows 2008, Windows 2012R2 gibi işletim sistemleri sunucu içerisinde desteklenen modeller arasında yer alır. Turhost içerisinde yer alan donanımlı teknik ekip, Windows işletim sistemine ait olan sunucu hizmetlerinde her hangi bir arıza çıkması durumunda anlık olarak soruna müdahale eder. Ekonomik bir sunucu sistemi olan Windows, Turhost firması tercih edilerek kullanılabilir.

Sunucu Paketleri

Bir sunucu paketi en yüksek performansı sunan paketlendirme şeklini bünyesinde barındırmalıdır. Turhost firması bu bağlamda sunduğu paketler ile beklenen etkiyi en iyi şekilde yakalar. İlk sunucu taşıma hizmeti, ilk sunucu kurulumu ve yapılandırma işlemi, sunucu optimizasyonu, yeniden başlatma, ticket desteği, uzman desteği, yeniden sunucu kurulumu, zaman makinesi yedekleme, kontrol paneli desteği ve işletim sistemi desteği sunulan paketler içerisinde yer alır. Sunucu paketlerinde bulunan her bir işlem paket tercihlerine göre opsiyonel olarak değişkenlik gösterir.
en ucuz sunucu fiyatları

Sunucu Kiralama İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kiralık sunucu işlemleri doğrultusunda bu hizmeti alacak olan kişinin dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunur. Proje ihtiyaçlarının en iyi şekilde belirlenmesi ve gereken sunucu hizmetinin bu doğrultuda alınması en önemli adımlardan bir tanesidir. İhtiyaçtan daha fazlasına sahip olan bir sunucu hizmetini kiralamak, fazla ücret ödemenin yanı sıra düşük donanım ile kaynakları kiralamak anlamına da gelir. Düşük kaynak koduna sahip olan sunucular projenin devamlılığını riske atıcı bazı etmenler gösterir. Sunucu ihtiyaçlarının belirlenmesi konusunda tek başına karar veremeyen firma sahipleri için, Turhost alanında uzman olan danışman kadrosu ile beraber müşterilerine en iyi şekilde hizmet verir. En yüksek performanslı sunucu hizmetleri için Turhost tavsiye edilmektedir.

Yorum Yap