Yeni Samsung Qled TV Tanıtıldı

Teknolojinin dev şirketleri arasında yer alan, dünyadaki pazar payının önemli bir bölümüne sahip olan Samsung şirketi kendini yenilemeye ve ürettiği cihazları geliştirmeye devam ediyor.

Teknolojinin dev şirketleri arasında yer alan, dünyadaki pazar payının önemli bir bölümüne sahip olan Samsung şirketi kendini yenilemeye ve ürettiği cihazları geliştirmeye devam ediyor. Üretimleri arasında akıllı telefon, tablet, dizüstü ve masaüstü bilgisayar, televizyonların yer aldığı Samsung bu kez yeni QLED TV cihazlarını tanıttı.

Kablo Kargaşası Bitiyor

Yeni teknoloji sayesinde QLED TV’lerde kablo görüntüsü olmayacak. Görünmez kablolar kullanılması sayesinde tüm kablolar tek bir kabloda toplanacak. Samsung televizyon modelleriyle bu sayede çok sayıda kullanıcıya ulaşmayı planlıyor. Yeni üretim olan televizyonlar renkleri aktarımıyla da bir devrim yaratıyor. Oldukça canlı renklerin kullanılması, televizyonlarda yeni bir dönemin başladığının işareti.

Qled TV Fiyatları Henüz Belli Değil

Samsung yeni televizyonları tanıtırken Qled TV fiyatı konusunda bir bilgilendirme yapılmadı. Uzmanlar, yeni çıkacak olan televizyonlarda kullanılan yüksek teknoloji nedeniyle fiyatların yüksek olmasını bekliyor. Bu konuda tüketicilerin ne yapacağı da merak ediliyor.

Tasarım Beğeni Kazanacak

Yeni üretim olan QLED televizyonlarda kullanılan tasarım, bu cihazlardan bir tane satın almayı düşünenlerin fikirlerini olumlu yönde etkileyecek gibi görünüyor. Son dönemlerde çok sayıda şirket tarafından yuvarlak formlarda üretilen televizyonlar çok rağbet görmüştü. Bu trendi yakalamayı başaran Samsung QLED televizyon modellerinde bu sistemi kullanmış. Hem güzel görünen hem net görüntü veren hem de renklerin parlaklığın artırılmasına ihtiyaç duyulmadan yansıtılabildiği bir televizyon sahibi olmak istiyorsanız bu televizyonlar sizin için ideal.

Oldukça uzun yıllardır teknolojik cihaz üretimi yapılan sektörün içerisinde faaliyet gösteren en büyük firmalardan biri olan Samsung güvencesi de bu televizyonlardan edinmeniz halinde sizin olacak. Firma tecrübeli ekibiyle güveninizi kazanacak. Çok sayıda kişi tarafından tercih edilen Samsung markalı teknolojik ürünlerden edindikten sonra pişman olmayacaksınız. Teknolojinin en gelişmiş halini evinizde görmek istiyorsanız, daha fazla beklemeyin.

Yorum Yap