Türkiye’nin En Büyük Bitcoin Borsası Paribu Nedir?

Paribu, Türkiye’nin en hızlı büyüyen Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde alınıp satılabildiği kripto para borsasıdır.

Paribu, Türkiye’nin en hızlı büyüyen Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde alınıp satılabildiği kripto para borsasıdır. 2019 sonuna kadar bir milyondan fazla kullanıcıya ulaşacağı öngörülen borsanın günlük işlem hacmi 4 ila 7 milyon dolar arasında değişmektedir.
Paribu, temiz kullanıcı arayüzü, üstün kullanıcı güvenliği, güvenli soğuk depo, 7/24 yatırım işlemleri, çift aşamalı doğrulama, kesintisiz ve hızlı destek ve kolay alış ve satış gibi faktörler nedeniyle Türkiye’nin en popüler kripto para borsası konumunda. Popülerliği sayesinde markette girilen emirler son derece yüksek bir hızda işleme alınmakta ve yerine getirilmektedir.
Türk Lirası’yla Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin alınıp satılabildiği Paribu’da şu anda 12 adet kripto para birimi listeleniyor ve borsanın marketinde işlem görüyor. Gelecekte daha fazla kripto para biriminin platforma eklenmesi bekleniyor. Borsa, sunduğu 30 günlük alış satış hacmine bağlı olarak değişen komisyon oranları ile kullanıcılarının en uygun koşullarda kripto para alıp satmalarına aracılık ediyor.
Günümüzde internet ve özellikle de kripto para borsaları için oldukça önemli bir konu haline gelen kullanıcı ve platform güvenliği konusunda Paribu kendini şimdiye kadar en iyi şekilde göstererek kanıtlamayı başardı. Güvenlik konusunda eşsiz bir derinliğe ve temiz bir geçmişe sahip olan Paribu, her yönü ile bu konuyu büyük önem veriyor.
Paribu, diğer yerli kripto para borsalarından farklı olarak sunduğu hızlı alış ve satış seçenekleri ile kullanıcılarının işlemlerini beklemeden gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Üstelik kullanıcılar bu seçenekleri en uygun fiyatlarla gerçekleştirebiliyorlar.
Paribu çok hızlı bir şekilde büyüyor ve büyümeye devam ettikçe Türkiye’nin Bitcoin ve özellikle de altcoin (Bitcoin dışındaki kripto para birimleri) ticaretinde en büyük kripto para borsası olma ünvanını korumaya devam edecek.
Siz de hemen şimdi saniyeler içinde Paribu’da ücretsiz hesap oluşturabilir, Türk Lirası ile ülkemizde ve dünyada bilinirliği her geçen gün artan dünyanın ilk ve en önemli kripto para birimi olan Bitcoin’i ve diğer kripto para birimlerini alıp satabilirsiniz.

Yorum Yap