HPE Sunucularınızı Bakım Hizmeti ile Birlikte KurumsalIT’den Satın Alın

Hpe sunucu modelleri her zaman için en çok tercih edilen sunucu modelleri arasında yer almaktadır. Diğer sunucu markalarına kıyasla güvenilirlik açısından daha yüksek konumlarda bulunan Hpe, fiyat ve performans açısından müşterilerin memnuniyet oranlarını yükselmektedir.

Hpe sunucu modelleri her zaman için en çok tercih edilen sunucu modelleri arasında yer almaktadır. Diğer sunucu markalarına kıyasla güvenilirlik açısından daha yüksek konumlarda bulunan Hpe, fiyat ve performans açısından müşterilerin memnuniyet oranlarını yükselmektedir. Sunucular, doğru kullanım alışkanlıkları ve rutin bakımları ile uzun süreli kullanılabilir. Rutin bakımlarının yapılmaması, sunucu temizliğinin alanında uzman kişiler tarafından uygulanmaması durumunda, sunucu performansı düşecek ve yanıtlarda gecilme meydana gelecektir. Bu sebeple de sunucu satın alırken, aynı zamanda bakım hizmetlerinden de faydalanmanız önem teşkil eder. Hpe sunucularınızı, bakım hizmeti ile beraber KurumsalIT üzerinden satın alabilirsiniz. Bu sayede ilerleyen süreçlerde sunucu bakımı için ekstra maliyetler ödeme endişesi olmadan, sunucunuzu Hpe üzerinde uzmanlaşmış ekiplerimize teslim edebilirsiniz.

Hpe Server

Hpe server modelleri uzun soluklu çalışma sisteminin yanı sıra kendine ait güvenlik sistemi ile ön plana çıkmaktadır. Genel olarak server satın almadan önce araştırmanız ve marka hakkında blgi edinmeniz gerekmektedir. Server satın almadan önce ilk olarak server beklentilerinizi oluşturmanız gerekmektedir. Kaç kişilik bir ekibe hizmet etmesi için server satın aldığınız ve depolama özellikleri gibi unsurlar, satın almanız gereken serverın kapasitesini belirlemek için önemlidir. Bunun dışında sitemiz üzerinden canlı yardım alarak ihtiyaç duyabileceğiniz server modelleri ile ilgili bizlere danışabilirsiniz.  Bunun dışında depolama, dosyaların transferleri, bulut depolama alanları, dosya paylaşımları, personel takibi ve stok durumları dikkate alınarak işletme sayısına göre Hpe server çeşitlerinde göz atmanız en sağlıklısı olacaktır. Farklı kapasitelerde birçok server modellerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra küçük işletme kapsamında dosyaların paylaşılması ve depolanmasının yanı sıra muhasebe ve personel takip, stok programlarının da kurulumu için Hpe server çeşitleri oldukça ideal bir tercih olmaktadır. Hpe server modellerinden orta segment işletmeler için uygun olan sunucu modelleri aynı anda birden fazla dosya erişimi için hızlı bir şekilde yanıt verme özelliği ile ön plana çıkar. Bu sayede de zamandan ciddi anlamda da tasarruf edebilirsiniz. Öte yandan işletmenin yavaşlık sebebiyle yaşayacağı maddi kayıpların da önüne geçebilirsiniz. Depolama alanının yükseltilebildiği server modelleri aynı zamanda oldukça güvenli bir sistem sağlamaktadır.

Hpe Sunucu Fiyatları

Hpe sunucu fiyatları kapasitesine göre belirlenmektedir. Sitemiz üzerinden orta ölçekli, küçük ölçekli ya da büyük ölçekli şirketler için en uygun fiyatlarla Hpe sunucu modellerine göz atabilirsiniz.

Yorum Yap