Blockchanin ve Dijital Para Borsasının Türkiye’deki Durumu Nedir?

Dünyada yeni bir ivme kazanan Blockchain teknolojisi yeni iş dünyası olmak üzere, Tüm yaşam üzerinde büyük değişimlere sahip olma gücünü taşımaktadır.

Dünyada yeni bir ivme kazanan Blockchain teknolojisi yeni iş dünyası olmak üzere, Tüm yaşam üzerinde büyük değişimlere sahip olma gücünü taşımaktadır. Bu değişim sadece araç olarak yenilikçi bir teknoloji olmanın ötesinde düşünce yapısını ve iş süreçlerini yeniden tanımlamayı gerektirmektedir. Yatırımın yeni modeli ve yolu olarak gözler dijital paralara çevrildi. Kripto para artık geleceğin para modeli olacağı tahmin edilen kripto paralar üzerinde birikimleri değerlendirmek artık daha cazip yollardan birisi haline geldi.

Vebitcoin Teknoloji Danışmanlık ve Dış Tic A.Ş. Açıklamasında; Finansal imkanların sınırlandırılması, Paranın Saklanma sorunu Günümüz Dünyasında yaşanan en büyük sorulardan sadece bir kaçıdır. Dijital varlığımız yaşamın her alanında ve yaşadığımız ticari zorluklar son buldu. Çığır açan bir teknoloji. Dijital varlık (Para, Kripto Para, Dijital Para) Vebitcoin için nerede yaşadığınız önemli değil. İşleminizi saniyeler içinde hedefinize aktarabiliyoruz. Dünyanın bir ucundan bir ucuna, en düşük para miktarını dahi ulaştırıyoruz. Türkiye’den Dünya’ya açılan ilk Borsa olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Vebitcoin.com Paradan Daha fazlası

Vebitcoin.com , Türkiye’deki önemli bir açığı ve endişeyi ortadan kaldırdı
Ülkemizde yeniliklere dair atılgan bir irade gösteren girişimciler yer alıyor. Bu da, Türkiye’nin dünyada ve bölgesinde yükselen bir değer olmasını hızlandırıyor. Bu değere katkı sağlayan kurumlardan birisi de, dijital para borsacılığına yönelik güvenli ve verimli ortam sağlamayı başaran Vebitcoin markası oldu. Pazar payı en büyük ve birbirinden farklı dijital para birimi için alım-satım işlemlerinin pratik hale gelmesini sağladı. Vebitcoin daha modern ve teknolojik olarak en güçlü altyapıya sahip olmasıyla kısa sürede uluslararasına dahil olan İlk Türkiye kayıtlı borsa olmayı başardı. Öyle görünüyor ki, kripto para borsacılığına yönelik ilginin daha da artmaya başlayacağı ileriki dönemlerle birlikte, vebitcoin.com’a dair talebin artacağını şimdiden ifade edebiliriz. Firmanın, şu anki kullanıcılarına sunduğu kolay ve pratik alım satım avantajları, kaliteli ve işlevseldir.

Vebitcoin.com Künyesi

20 Eylül 2017 tarihinde Muğla Ticaret ve sanayi odasına Kayıtlı olarak hizmet vermeye başlayan teknoloji şirketi kısa süre içerisinde bir çok coin bünyesinde barındırıp Yeniliklere her gün yenisini eklemeyi başaran borsa Türkiye ve dünyada hizmet verme anlayısı ile Bir çok uluslar arası ortak partner ile hareket ederek kısa sürede büyümeyi başaran şirket haline geldi Bünyesinde işlem hacmi en yüksek İşlem çiftlerini hacim ve değişime göre sıralamak gerekirse 40’dan fazla işlem çifti yer veren ilk borsa olmayı başardı.Sonuç olarak, Vebitcoin Türkiye’de faaliyet gösteren kripto para borsaları arasında bir adım öne çıkıyor.

Bunu etkileyen faktörler kısaca şu şekilde sıralanabilir:

  1. Yüksek işlem hacmi
  2. Kripto paralar için 100 milyon dolara kadar sigorta
  3. Bilinen büyük bir ekip
  4. Düşük komisyon oranı
  5. Bağımsız bir kuruluş tarafından hazırlanan güvenlik raporu
  6. Türkiye’nin en büyük Cryptocurrency pazarı, 30’dan fazla kripto para birimi ile işlem yapabilirsiniz, düşük komisyonla işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz (sadece% 0.15).

* Emniyet Stabilite Çok katmanlı ve çok-küme sistemi mimarisi
* Yüksek Performanslı – Stop loss
* gelişmiş altyapı ve yazılım optimizasyonu ile maksimum performans. 450,000 TPS.
* Yüksek Likidite – Grafik uygulaması
* Bol kaynaklar ve ortaklar
*Tüm cihazlar ile uyumludur Web, Android, iOS
*Çok Dilde Destek Birden fazla dilde mevcuttur (Türkçe, İngilizce, Rusça)
*Çoklu Para Desteği BTC, TRY, TUSD
*WEB SİTESİ: www.vebitcoin.com

Yorum Yap