Campus Online, Online Eğitimlerle Geleceğin Eğitim Platformunu Yaratıyor!

Eğitimin, bilgi edinmenin öneminin hepimiz farkındayız. Aldığımız eğitimler, edindiğimiz bilgiler sayesinde hayatımızı sürdürebiliyor, kendimizi geliştirebiliyor, kariyerimize katkıda bulunabiliyoruz. Eğitim bu kadar önemli bir konu olunca bizler de eğitime, bilgiye kolay bir şekilde erişmenin yollarını arıyoruz. Neyse ki gelişen teknolojinin ve internetin bu konuda büyük bir faydası var: Online eğitim! Online eğitim, bilgiye kolayca ulaşmaya çalışan kişilerin önündeki zaman ve mekan engellerini ortadan kaldırıyor. Bu sayede, eğitimlere istediğiniz yerde, istediğiniz zaman katılabiliyorsunuz.

Online eğitim söz konusu olduğunda aklımıza gelmesi gereken ilk platform, üniversite işbirliğiyle sertifikalı online eğitim programları sunan Türkiye’deki ilk ve tek kuruluş olan Campus Online’dır. 30’dan fazla üniversite ile yaptığı protokol kapsamında 150’den fazla online eğitim programı sağlayan, CampusOnline.com adresinden erişim sağlanabilen bu platformda bilişim teknolojilerinden liderliğe, kişisel gelişimden sağlığa, sanattan pazarlamaya birçok eğitim videosu yer almaktadır.

Online Eğitim Merkezi

Ön koşul yok, sınırlandırma yok!

Online eğitimlere katılmak için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Campus Online, yaşam boyu öğrenmeye geniş bir çerçevede katkıda bulunabilme doğrultusunda katılımcılarına, onların eğitim durumuna bakılmaksızın online eğitim desteği sağlamaktadır.

İhtiyaçlarınız ya da ilgi alanlarınız doğrultusunda tercih ettiğiniz sertifika programlarına istediğiniz zaman, istediğiniz yerden CampusOnline.com adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Zaman çizelgenizi kendinize göre belirleyebilir; isterseniz mobil cihazlarınızdan, isterseniz webden veya tabletten eğitim videolarını izleyebilir, istediğiniz kadar tekrar yapabilirsiniz. Eğitimlerinizi tamamladıktan sonra kargo ile dilediğiniz adrese gönderilen üniversite onaylı, ıslak imzalı sertifikalarını isterseniz cvnize ekleyebilirsiniz ya da sadece yeni bir bilgi edinmiş olmanın tadını çıkarırsınız. Üstelik, süreci tamamladıktan sonra da erişiminiz devam edeceği için videoları istediğiniz zaman izlemeye devam edebilirsiniz.

Haydi, hemen Campus Online’ı ziyaret edin ve kendinizi geliştirin!

Yorum Yap