Kaptanlar Evden Eve Nakliyat

25 yıldır hizmet veren profesyonel ekibi ve kaliteli ekipmanlarıyla Kaptanlar evden eve nakliyat firması olmaktan gurur ve kıvaç duyuyoruz. En hızlı, uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetleri sağlamanın tüm amacı iş politikamızdır. Her nakliye hizmetinde iş politikasını sorunsuz şekilde uyguluyoruz. Kaptanlar nakliyat firması müşteri ayrımı yapmadan, tüm eşyaların kıymet ve bilinci içerisinde hareket etmektedir.  En konforlu ve hızlı evden eve taşıma hizmetini siz değerli müşterilerimizle buluşturarak, yüksek ve kaliteli şekilde nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek tüm taşımacılık hizmetlerinde memnuniyeti %100 seviyesine getiriyoruz. Evden eve nakliye, yük ve eşya taşıma hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize 7/24 aralıksız şekilde yerine getiriyoruz.

Kaptanlar Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliye hizmetlerinde TIR, kamyon, kamyonet ve panelvan nakliye araçlarımızla tüm ürün taşımalarında makul fiyat teklifleriyle taşıma gerçekleştiriyoruz. İstanbul’un avrupa ve anadolu yakasında bulunan ofisimizdeki yetkililerimiz araç tedariği hızlı şekilde yapılmaktadır. Sanayi bölgelerinde yapılan nakliye hizmetlerindeki acil kamyonet tedariği en geç 30 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Kaptanlar şehir içi nakliye firmamız siz değerli müşterilerine bir telefon kadar yakın.

Adresten adrese fabrika yükü, ev eşyası veya diğer ürünlerinizin taşınması için nakliye şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kaptanlar nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine kurulduğu yıldan bugüne kadar öz veri içerisinde sorunsuz taşımacılık teşkil etmektedir. Şehir içi nakliyat hizmeti adı altında yük ve eşya taşımacılık ihtiyaçlarınız için firmamızla zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatlarının belirlemesinde birçok etken bulunmaktadır. Kaptanlar nakliye firmamız siz değerli müşterilerimizin taşınacak olan evine ekspertiz incelemesi yapmaktadır. Yapılan ekspertiz incelenmesi sonrası eşya listesi ve ekipman listesi hazırlanarak fiyat teklifi açığa çıkarılmaktadır. Taşınma gününde ev eşyalarının paketlenmesi, belirlenen personel sayısı, kat uygunluk durumu: asansör aracının kullanıp kullanılmayacağı gibi durumlar hepsi göz önünde bulundurularak fiyat teklifi verilmektedir.

Kaptanlar nakliyat şirketi yetkilileri tarafından yapılan analiz sonucu siz değerli müşterilerimize teklif mail, telefon görüşmesi veya whatsapp uygulaması üzerinden sunulmaktadır. 

“Kaptanlar nakliyat firması olarak ekonomik taşıma imkanı sağlayan ve hizmetlerini profesyonel gerçekleştiren nakliyat firmasıyız. İstanbul merkezli olarak İstanbul’un 4 noktasında şubesi bulunmaktadır.

  • 1. Şube Zeytinburnu
  • 2. Şube Ümraniye
  • 3. Şube Bağcılar
  • 4. Şube Esenyurt bölgesindedir.

Avrupa ve Anadolu yakasında müşterilerimize 7/24 destek sunuyoruz. İstanbul şehir içi gerçekleştirilen yük, ürün, evden eve eşya taşıma hizmetlerinde uzman ekibi ve 25 yıllık tecrübemiz ile hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

İstanbul’da geniş TIR, Kamyon, kamyonet ve panelvan araç filosuna sahip olan ve sayısı fazla olan tek nakliyat şirketiyiz. İstanbul geneli gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde hassas taşımacılığın adresiyiz. Kaptanlar nakliyat firmamızın uzman ekibi, en iyi paketleme ekipmanları kullanarak, eşyalardaki çizilme ve kırılma riskini ortadan kaldırarak taşıyoruz.”

Detaylı bilgi için: www.kaptanlarnakliyat.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.
Telefon : 0534 798 42 60
Telefon: 0531 481 08 01
Telefon: 0535 735 55 36

Yorum Yap