Tül perde modelleri en uygun fiyatlarla EnModaPerde.com’da

Tül perde modelleri, dekoratif özellikleri ile ön plana çıkan ürünlerdir. Bilindiği üzere son derece ince, hatta neredeyse şeffaf kumaştan imal edilirler.

Tül perde modelleri, dekoratif özellikleri ile ön plana çıkan ürünlerdir. Bilindiği üzere son derece ince, hatta neredeyse şeffaf kumaştan imal edilirler. Üzerlerinde çoğunlukla dantel desenleri bulunur. Tek başlarına değil, diğer perde modelleri ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Gündüz vakti, sadece tül perde kullanarak gün ışığını içeri almanız, akşam vakti de diğer perdelerin üzerine çekerek estetik bir görünüm elde etmeniz mümkündür. Ancak kumaşının inceliği ve zarifliği nedeniyle, kolayca kirlenebilen bir perde türüdür. Bu nedenle hem dikkatli kullanmak ve hem de her mevsim başında temizlemek gerekmektedir.

Tül perde alırken nelere dikkat etmeliyiz

  • Rustik tarzdan hoşlananlar, küçük desenli ve pamuklu kumaşlardan imal edilen tül perde modelleri tercih etmelidir. Keten, organze ve doğal dokulu tül perde modelleri ise görsel olarak çok daha etkileyici olmalarına rağmen, fiyat olarak da pahalıdır.
  • Tül perde modelleri iki yana toplanmak isteniyorsa, pamuklu ipten yapılmış kalın kordonlar kullanmanız tavsiye edilir. Bronz ve ferforje korniş başları, tül perdenin dekoratif etkisini artıracaktır.
  • Tül perde modelleri asla sıcak suda yıkanmamalı, kuru temizleme veya elde yıkama tercih edilmelidir. Kurumaları beklenmeden asılmaları en uygunudur. Doğal (pamuklu ve keten) kumaşlı tül perde modelleri yıkandığında çekebilir. Bu nedenle ölçü alırken bu çekme payını da hesaplamanızı tavsiye ederiz.

Tül perde fiyatları

Tül perde fiyatları, kullanılan kumaşın cinsine ve ithal olup olmadığına göre değişiklik göstermektedir. Bu noktada önemli olan, sizlere kalite ve uygun fiyatları bir arada sunan bir perde satıcısı bulabilmektir. Türkiye’nin en büyük online perde sitesi olan Enmodaperde.com, bu bakımdan ihtiyaç duyduğunuz tek adrestir. Tüm tül perdelerimiz sektör lideri markalar tarafından üretilmiştir ve her biri için %100 orijinallik garantisi verilmektedir. 150 TL üzeri siparişlerinizi ücretsiz kargo ile evinize kadar teslim eden Enmodaperde.com, kapıda ödeme ve kredi kartına taksit fırsatları sunmaktadır. Tül perde fiyatları ise kalitelerine kıyasla son derece uygundur ve bütçenizi zorlamadan tüm evinizi donatmanız mümkündür. www.enmodaperde.com

Yorum Yap