Sosyal Medyada Yeriniz Olsun!

Günümüzün sosyal medya anlayışının ilk adımları ve temelleri facebook platformunda atılmıştır. İnsanların birbirleri ile bilgi alışverişini sağlamaları, hayatlarını paylaşmaları ve yeni dostluklar edinmeleri konusunda geliştirilen ve hizmet sunulan facebook platformu, insanlar için sanal bir mecra olmanın yanı sıra geniş kullanıcı kitlesi ile oldukça avantajlı bir ticari reklam potansiyeline sahiptir. Çocuk, genç, yaşlı her yaştan insanın kullanmakta olduğu facebook platformunun kullanıcı kitlesi hem dünya üzerindeki ülkelerce çok yoğun hem de kullanıcı kitlesi sayısı ile oldukça büyük bir platformdur. Bu sayede facebook reklam verme ile hizmetlerini tanıtmak isteyenler için oldukça harika bir reklam aracı olan facebook reklam verme isteyenler için oldukça çok yöntem bulunmaktadır.

İnstagram ‘da Ürünlerinizi Renklendirin!

Sanal mecralar konu olunca son zamanlarda en çok tercih edilen ve yeni güncellemeleri ile birlikte Snapchat gibi uygulamaların yerini aratmayan İnstagram platformu, hizmet ve ürünlerini tanıtmak isteyenler için harika bir ortam oluşturuyor. Henüz instagram reklam verme gibi bir hizmeti kullanıcılarına sunmasa da, şirketler ve firmalar kendilerine ait ticari bir hesap açarak ürün ve hizmetlerini instagram reklam verme hizmeti ile sunabiliyorlar. Bu anlamda ürün satışı yapan pek çok firmayı İnstagram platformu üzerinde görmek mümkün. Bunun yanı sıra pek çok kullanıcı daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilmek için İnstagram platformunun imkânlarından sıklık ile yararlanıyor. Bu anlamda İnstagram platformu gerçek anlamda reklam yapmak isteyenler için oldukça avantajlı bir konum oluşturuyor.

Twitter İle Kelimeleriniz Firmanızı Tanıtsın!

Twitter platformu da günümüzde sosyal medya hayranlarının vazgeçilmezleri arasında üstelik ünlü ve siyasi isimlerde bu platform üzerinde aktif olarak rol alıyor. Bu da firma sahipleri için ürün ve/veya hizmetlerini tanıtabilecekleri ve bolca reklam yapabilecekleri bir ortam sağlıyor. Bu anlamda İnstagram platformunun aksine twitter reklam verme hizmeti yarım dahi olsa verilebiliyor. Bunun yanı sıra yine de ürünlerini tanıtmak isteyen ve yüz binlerce kullanıcının her gün düzenli olarak kullandığı bu platformda reklam yapmak ve firmalarını tanıtmak isteyenler için twitter reklam verme hizmeti detaylı olarak sunuluyor. Dileyen herkes kısa fakat keskin ve etkileyici cümleler ile ürün ve/veya hizmetlerini sunabiliyorlar.

Yorum Yap