Snapchat QR Snapcode Web Sitesi

Snapchat QR Snapcode Web Sitesi nedir? En çok kullanılan uygulamalardan biri olan Snapchat farklı farklı güncellemeler yaparak kullanıcılarının uygulamayı daha kolay kullanmalarını sağlıyor.

Snapchat QR Snapcode Web Sitesi nedir? En çok kullanılan uygulamalardan biri olan Snapchat farklı farklı güncellemeler yaparak kullanıcılarının uygulamayı daha kolay kullanmalarını sağlıyor. Güncellemelerin fazla olması ve her gün bir yenilik gelmesi de Snapchat’ı her gün bir merak ile kullanılmasını sağlar. Sosyal medya uygulamalarını sürekli canlı ve yenilikçi tutmak kullanıcıların memnuniyeti için de gereklidir. Snapchat QR de bir barkod kodu uygulamasıdır. Bu barkod sayesinde kolaylıkla kişiler arkadaş ekleyebiliyor. iOs ve Android işletim sistemine sahip olan kullanıcılar da QR Snapcode sayesinde farklı web siteleri ile iletişim kurabilecekler. Böylece reklam yapmak isteyen şirketler de snapchat üzerinden kullanıcılara kolaylıkla ulaşacaklar ve reklamlarını buradan yapacaklar.

Snapcode ve Kullanım Alanları

QR Snapcode uygulamaları önceden kişilerin profillerini bulmak amacıyla kullanılıyordu. Böylelikle kişiler birbirini çok kolay bir şekilde bulup bağlantı kuruyorlardı. Ancak uygulamanın daha da geliştirilip güncellenmesi ile birlikte de bu kodlar ile sadece kişi profillerine değil web sitelere de ulaşılacak. Yani kullanıcılılar bir kişiye yönlendiriliyormuş gibi bir web sitesine yönlendirilecekler. Bu sayede snapcode kullanım alanı da genişlemiş olacak. Snapchat bu uygulama ile diğer sosyal medya uygulamalarını geride bırakmayı hedefliyor. Reklam verenlere ve büyük markalara da bu sayede daha kolay yoldan ulaşmayı sağlayan Snapchat bu düşüncesi ile bir farklılığa imza attı. Herhangi bir kişiyi eklemek ya da web sitesine yönelmek için ise kişinin kendi kamerasını bulmak istediği Snapcod’a doğru bir şekilde basılı tutması gerekir. Snapchat.com adresinden kullanıcı bilgileri ile giriş yaparak kendi kodunuzu indirerek paylaşabilirsiniz. Bu sayede insanlar kişileri bulmak istediklerinde daha kolay ulaşırlar. Özellikle televizyon üzerinden yapılan reklamlarda Snapcode uygulaması ile büyük firmaların Snapchat kullanıcılarına ulaşması bekleniyor ayrıca internet üzerinden verilen reklamlarda kullanılan Snapcode ile de kullanıcıların web sitesine yönlendirilmesi bekleniyor.

Yorum Yap