LG G4’te Ekranı Açmadan Nasıl Saate Bakılır?

Akıllı telefon kullanıcıları tarafından büyük beğeni kazanan lg tarafından üretilen g4 model telefonlar kullanıcılara çok sayıda avantaj sunuyor.

Akıllı telefon kullanıcıları tarafından büyük beğeni kazanan lg tarafından üretilen g4 model telefonlar kullanıcılara çok sayıda avantaj sunuyor. Akıllı telefonlarla ilgili tüketicilerin en çok şikâyet ettiği konuların başında gelen şarjın hızlı bitmesi sorunu bu telefonla çözüme kavuşuyor. Bu telefonu kullanan ya da satın almayı düşünen kullanıcıların aklındaki lg g4’te ekranı açmadan nasıl saate bakılır? Sorusunun cevabı oldukça kolaydır. Telefonda bulunan çeşitli sistemler sayesinde, şarj hızlı bir şekilde tükenmiyor. Böylece, telefonun da daha uzun ömürlü olması sağlanmış oluyor.

Uzun Süreli Şarj

Telefon şarjının uzun süre dayanması ana ekranda bazı uygulamaların telefon açılmadan yapılabilmesi sayesinde sağlanıyor. Oldukça önemli olan telefon şarjı telefonun açılıp kapanmasını gerektirmediğinden diğer akıllı telefonlara oranla daha uzun süre dayanıyor. Kullanıcıların saate bakmak için telefon ekranını açması gerekmiyor. Bir kere ekranın üzerine dokunarak aşağı doğru sürükleme sonucunda saat görülebiliyor. Ekran kilidinin açılması için de telefonun açılması gerekmiyor. Ekrandaki belirli bir noktaya iki kez dokunulmasıyla ekran açılıyor. Oldukça kullanışlı ve teknolojik olan bu imkânlar sayesinde, telefonun değiştirilmesi gerekmiyor.

Ekran Açılışında Kişisel Ayarlar

Akıllı telefon satın alındığında telefonda bulunan bazı ayarlar da kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Ekranı kilitledikten sonra yeniden açılması sırasında çıkacak olan animasyon kullanıcı tarafından belirlenebiliyor. Oldukça zarif bir dış tasarıma sahip olan telefon, hızı, sahip olduğu uygulamaları ve özel ayarlarıyla da ilgi görüyor. LG şirketi bu telefonla ekran ve ekran ayarları konusunda önemli yenilikler getiriyor. Telefonun arkasında kameranın alt kısmında yer alan düğmeye basılarak hızlı kamera seçeneği kullanılabiliyor. Böylece, saniyeler içinde telefonla istenilen türde görsel kayıt yapılabiliyor. Başka telefonlarda olmayan pek çok özelliği bu telefonun daha fazla insan tarafından kullanılmasını sağlıyor.

Yorum Yap