iPhone 8 Yeni Konsepti Nasıl Olacak?

iPhone serisinin kullanıcılar tarafından oylanarak yapılan bir ankette en güzel tasarımı seçilmiştir. Her geçilen yıl yeni iPhone sürümü tanıtılmadan hazırlanan konsept tasarımları çalışmaları hepimizin hoşuna gidiyordur.

iPhone serisinin kullanıcılar tarafından oylanarak yapılan bir ankette en güzel tasarımı seçilmiştir. Her geçilen yıl yeni iPhone sürümü tanıtılmadan hazırlanan konsept tasarımları çalışmaları hepimizin hoşuna gidiyordur. Beklenildiği gibi bu sefer de iPhone 8 yeni konsepti tasarımı hazırlandı ve görünüşe bakılacak olursa oldukça başarılı bir çalışma olduğu her yönüyle gösteriyor.

iPhone 8 Konseptlerine Tasarım Yenisi Eklenmiş Bulunuyor

Video paylaşım platformlarında yayınlanan tasarım harikası iPhone 8 konsepti kullanıcılar tarafından büyük ilgi gördü. Temiz tasarımı ile dikkat çeken iPhone 8 için pazar hacmini genişletecek paylaşımlar da yapılabiliyor. Herkesin gözü alt kısımda bulunan fiziksel olmayan tuşlar dikkatini çekmiş gözüküyor. Home tuşunun kaldırılmadığı ve fiziksel olmayan tuşların bulunduğu alt kısım deneyimini iPhone ailesi ilk defa yaşayacak denebilir. Kullanıcılar tarafından çok merak edilen iPhone 8’in çıkış tarihi tam olarak bilinmiyor. Konsept oluşturanların ise yüksek bir ücrete çalıştığını söylemek mümkün.

iPhone 8 Yeni Konsepti Ne İçeriyor?

Arka kısım simsiyah dual kamera ve tek ton olarak gözüken flaş dikkat çekmekte. Telefonun sol kısmında alışılan ses kısma ve açma tuşları yer alıyor. Arkada Apple amblemi ise olmazsa olmaz. iPhone 7’deki home tuşunun benzeri kullanılmış alt kısımda fiziksel olmayan tuşlar bulunuyor. Büyük ekran ile geleceği tahmin edilen iPhone 8’in şarj ve bağlantı bölümü iki hoparlör arasında bulunan usb girişiyle sağlanıyor.

Fiziksel olmayan tuşlar kişisel bir hale getirilebiliyor. Her uygulamaya özgün şekillenen fiziksel olmayan alt kısımda konuşlanan tuşlar en dikkat çeken özelliklerden. İnceliği ve renk seçenekleri yayınlanan videonun son kısmında yer alırken usb kısmının metal çerçeve ile çevrilmesi gözlerden kaçmıyor. Apple’den yeni bir konsept tasarımı gelmiş bulunuyor. Kullanıcıların bütün dikkatini üzerine çeken iPhone 8 benzerliği ile iPhone 7S olarak nitelendiriliyor.

Yorum Yap