IOS 11 Konsepti Video Analizi

IOS 11 konsepti videosu birkaç gün önce yayınlandı. Videoyu izleyen kişiler IOS 11 hakkında ilginç bilgilere ulaşırken aynı zamanda IOS 11’in diğer sistemlerden tamamen farklı olduğu ortaya çıkıyor.

IOS 11 konsepti videosu birkaç gün önce yayınlandı. Videoyu izleyen kişiler IOS 11 hakkında ilginç bilgilere ulaşırken aynı zamanda IOS 11’in diğer sistemlerden tamamen farklı olduğu ortaya çıkıyor. IOS 11’de yer alan simgelerin tümünün ana ekranda dairesel bir boyut şeklinde yer aldığı da görülüyor. Dairesel bulutun döndürüldüğünde başka bir uygulamanın açığa çıktığı ve bu sayede uygulamalar arasında kolay bir şekilde dolaşılabildiği de dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor. Yeni konsept çalışmaları hakkında tasarımcılarının çalışmalarının sürdüğü ve ilerleyen zamanlarda yeni IOS 11 konsepti videolarının ortaya çıkabileceği öngörülüyor.

IOS 11 Arayüzü Nasıl Olacak?

Yeni video konsepti ile birlikte IOS 11 hakkında konuşulan konular arasında arayüzünün nasıl olacağı da merak ediliyor. Bu konuda şu an için farklı iddialar ortaya atıldığı görülüyor. Ortaya atılan iddialara göre IOS 11’in arayüzünün dairesel özellikte olacağı tahmin ediliyor. Konsept videosunu izleyen kişiler, IOS 11 hakkında müzik ve navigasyon gibi özellikler hakkında da bilgi sahibi oldu. Diğer taraftan bu şekilde bir arayüzün, kullanılan cihazı oldukça geliştireceği ve bu yüzden de büyük ilgi göreceği tahmin ediliyor. Şu an değerlendirme aşamasında olan IOS 11’in durumunun ne olacağı ve nasıl bir uygulama ile kullanıcılara sunulacağı da merak edilen konular arasında yer alıyor.

 

IOS 11 Konsepti Ne Zaman Kullanıma Sunulacak?

Yeni IOS 11 konsepti videosunun farklı platformlarda yer almasının ardından IOS 11 ne zaman kullanıma sunulacak sorusu en çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Bu konu hakkında şu an için net bir bilgi bulunmasa da Apple firmasının iPhone 8 ile IOS 11’i aynı anda piyasaya çıkaracağı tahmin ediliyor. Diğer taraftan IOS 11’in iPhone 8 ile kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Yorum Yap