İnternetten Video İndirmek için Ücretsiz Yollar

İnternet ortamı için doğal olarak internet gerekmektedir. Bazı durumlarda internete bağlanma sıkıntısı yaşanabiliyor.

İnternet ortamı için doğal olarak internet gerekmektedir. Bazı durumlarda internete bağlanma sıkıntısı yaşanabiliyor. İnternetsiz ortamlarda video izlemek için karşıdan indirmek gerekiyor. Bundan dolayı internetten video indirmek için ücretsiz yollar merak ediliyor ve arama motorlarında araştırılıyor.

YouTubeINMP4.com sitesi ile video indirme işlemleri

Tamamen ücretsiz olan bu internet sitesi YouTube üzerinde bulunan videoları indirmek amaçlı kurulmuştur. Bunun için öncelikle YouTube’deki videoya sağ tıklayıp bağlantının URL kaynağını kopyalamak gerekiyor. Ardından bu siteye girilip çıkan boşluğa yapıştırılıp Download MP4 butonuna basılması gerekiyor. Açılan pencerede videonun kalitesi ve ses kalitesi seçilerek dosya boyutuna göre belirlenen bir sürede indirilmiş oluyor.

İnternet Download Manager yardımı ile video indirme

Bir süre ücretsiz şekilde kullanılabilen İDM tarayıcı eklentileri ile beraber o tarayıcıdaki gösterilen videoları ücretsiz olarak indirme imkanı sunuyor. Eklentinin yüklenmesi ile beraber IDMan eklentisi arka planda açık bir şekilde bekler. Tarayıcı tarafından video açıldığında otomatikman eklenti devreye girer ve ekranda küçük pencere gözükür. Video sürerken pencereye tıklanır ise daha ayrıntılı bir ekran karşıya çıkar. Ekranda belirtilen kalitelerden biri seçilerek video formatı olan MP4 seçilerek karşıdan indirilir.

YooDownload.com sitesi ile video indirme işlemleri

YooDownload.com sitesi birçok platform destekleyen bir video indirme sitesidir. Facebook sosyal medya platformu, Twitter sosyal medya platformu, YouTube video paylaşım platformu, Vimeo, Instagram fotoğraf paylaşım platformu gibi birçok siteden gelen bağlantıların videosunu indirme kapasitesine sahip YooDownload sitesinde video indirmek oldukça basittir. Sadece platformlardaki videonun bağlantısını elde etmek gerekiyor. Bu bağlantıyı video durmuş bir haldeyken videoya sağ tıklanarak bağlantı adresini kopyala kısmına tıklanarak kolayca kopyalanabilir. Ardından siteye girilerek bulunan boşluğa bağlantı yapıştırılır. Sağda yer alan Download tuşuna basılarak video kalitesi seçilerek indirme işlemleri tamamlanır.

Yorum Yap