Bilgisayarda Oynayabileceğiniz En İyi Online Oyunlar

Gelişen teknoloji ile birlikte online oyunlar arasındaki rekabet artıyor. Eskiden oynanacak oyun bulunamazken şimdilerde bu sorun kalktı ve görselleri harika oyunlar arasından seçim yapılıyor.

Gelişen teknoloji ile birlikte online oyunlar arasındaki rekabet artıyor. Eskiden oynanacak oyun bulunamazken şimdilerde bu sorun kalktı ve görselleri harika oyunlar arasından seçim yapılıyor. Bilgisayarda Oynayabileceğiniz En İyi Online Oyunlar hakkında yapılan çalışmada en çok tercih edilen oyunların başında strateji oyunları geliyor.

Wind of Luck

Deniz savaşları ile ilgili bir oyun olan Wind of Luck oyununda kendi birliğinizi kurup düşmanlara karşı savaş vererek oynanıyor. Online oyunlar içinde en iyilerden birisidir ve indirme boyutunun oldukça düşüktür.

Travian

Strateji konusunda başarısına güvenenlerin bir numaralı tercihi olan Travian oyunu, sürekli yenilenen yapısı ile en iyi hizmeti vermeye çalışıyor. Yeni gelen güncellemeler sonunda oyunun daha kaliteli ve iyi bir hal aldığını görülüyor.

League of Legends (LOL)

Savaş konusunda kendinize güvenenlerin ve dünya çapında sayısız oyuncunun oynadığı Lol, günümüzde en sevilen oyunu popülerliğini hala saklıyor. Dota’ya benzetildiği düşünüldüğü için ufak tartışmalar çıksa da, bu oyun zaman geçtikçe ilerlemeye ve gelişmeye devam ediyor.

Might & Magic Heroes Online

Tarayıcıdan indirme işlemi yapmadan oynanabilen bu oyunda, rakipleriniz ile sıra sıra saldırılar ve ataklar gerçekleştirip savaşta galip olmaya çalışıyorsunuz. Bu oyunda kahramların yanında , şehir ve orduyu da güçlendirip geliştirebiliyorsunuz.

World of Tanks

Avrupa oyun ödülleri ile birlikte bir çok ödüle laik görülen World of Tanks, yakın geçmişteki savaşları konu alan online bir oyundur. Oyunda her ülkeden en az bir oyuncu görmek mümkün. Geniş bir oyuncu kitlesine hitap eden bu oyunda, tankla düşmanlara savaş açıp onlara Türk’ün her yerdeki gücünü gösterebilirsiniz.

SKILL: Special Force 2

Efsaneleşmiş Call of Duty oyununa benzediği için Türk oyuncularında kısa zamanda büyük bir yer edinen Special Force 2 oyununun tamamen ücretsiz olması en büyük avantajlarındandır.

World of Warplanes

World of Warplanes oyunu da, World of Tanks oyunundaki gibi savaşlar 2. dünya savaşı döneminde geçmektedir. Amerika, Sovyetler Birliği, Japonya ve Almanya olarak 4 ayrı ülkeye ait savaş uçakları bulunuyor.

Seafight

Tarayıcı üzerinden oynanılan bu oyunda eski bir gemiyle büyük savaşlara katılarak, gelişip yeni gemilerle rakiplere karşı mücadele veriliyor.

Yorum Yap