Astropay Nedir, Nasıl Alınır?

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin giderek önemli sayılara ulaşması dolandırıcıların bu alanda da varlık göstermesine neden olmaktadır.

ASTROPAY ALIM İŞLEMLERİ

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin giderek önemli sayılara ulaşması dolandırıcıların bu alanda da varlık göstermesine neden olmaktadır. Özellikle kredi kartlarının çok daha yaygın bir şekilde işlemlerde kullanılması dolandırıcıların bir numaralı hedefi haline gelmesine neden olmaktadır. Birçok farklı yöntemi bulunan dolandırıcıların çok hızlı ve kolay bir şekilde şifresi kırarak kredi kartlarını ele geçirdikleri bilinmektedir. Bu durumda sanal alışverişi oldukça tehlikeli bir yer yapmaktadır. Bu nedenle üretilmiş olan ön ödemeli sanal kartlarda kısa süre içinde önemli sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. İnternet sitelerinde bulunan Astropay al seçeneği de bunlardan bir tanesidir.

Şifreleme sistemiyle önemli bir güvenlik ağına sahip olan ön ödemeli kart Astropay al işlemi kısa süre içinde gerçekleştirilmektedir. Dolar olarak farklı tutarların bulunduğu kartlardan istenilen alınabilir. Ücreti de peşin olarak ödenmektedir. Kart alımı sırasında hiçbir kişisel bilgiye de ihtiyaç yoktur. Ayrıca işlem ücreti, kart ücreti, vergi ücreti gibi ek bir ücret talep edilmesi de söz konusu değildir. Kartın alımından sonra verilen şifre ile uygun internet sitelerinden istenilen ürün alımı yapılabilir. Farklı sektörlerde binlerce site için uygundur. Kartın içinde yer alan tutarın bitmesi halinde de kart kullanımdan çıkmaktadır. Bu anlamda da kredi kartları ile ayrılmaktadır. Kendisini iptal etme özelliğine sahip olmasından dolayı da hem kart sahibi tarafından borçlanma söz konusu olmamakta hem de kötü niyetli kişiler tarafından çalınması da cazip gelmemektedir.

Herhangi bir sebepten dolayı nakit paraya ihtiyaç olması halinde de Astropay kart kullanımı yararlı olmaktadır. Astropay al işlemi dışında bozdurma işlemi de bulunmaktadır. Bu işlem ile kartın içindeki tutar hesaplanmaktadır. Dolar cinsinden olan tutar kura göre çevrilmekte ve kişinin belirttiği banka hesabına kısa süre içinde gönderilmektedir. Bu şekilde yapılan bozdurma işlemleri içinde güvenilir internet sitelerinin tercih edilmesi çok daha sağlıklı olacaktır. 2017 yılının yeni bir kart ise paykwik karttır yeni yıla damgasını vuracak yeni bir sanal karttır diğer kartlara göre kullanımı daha kolay bir sanal karttır tüm detaylı bilgi için satış temsilcisinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz https://www.paykasacardal.com/paykwik/ internet ortamında daha güvenli alışverişler dileriz.

Yorum Yap