Kucoin Nedir? Kucoin Shares ile Para Kazanma

Günümüzde pek çok borsa alternatifi bulunmaktadır. Bunlardan biriside kucoindir. Peki, kucoin nedir? kucoin shares ile para kazanma nasıl olmaktadır. Kucoin, 2017 yılında kurulan ve bugün 200’ün üstünde kripto parayı bünyesinde barındıran bir kripto para borsası olarak tanımlanabilir. Ayrıca temiz bir arayüze sahip olan kucoin hızlı çalışması ve bol bonus para dağıtması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kucoin’in yaklaşık 45 milyon dolarlık bir işlem hacmi bulunmaktadır. Kucoinde para kazanma iki şekilde olmaktadır. Bunlardan birisi kucoin shares üyeliği olanlar ikincisi ise davetiye yöntemi ile para kazanmadır.

Kucoin Shares Nasıl Temin Edilir?

Kucoin Shares kurulduğu ilk zamanlardan 0,69 dolardan işlem görürken günümüzde 2-3 dolar civarında seyretmektedir. Kısaca kcs olarak da tanımlanan kucoin shares tokenlerini kucoin’in kendi kripto para borsasından temin edebilirsiniz.

Kucoin Shares Sahibi Olmanın Avantajları

Kucoin shares tokenlerine sahip olan kullanıcılar borsanın günlük kazancından pay elde eder. Kullanıcı payına düşen kazançlar elinde bulunan token sayısına göre artmaktadır. Mevcut şartlarda Kucoin kullanıcılarından işlem ücreti olarak aldığı ücretin % 50’sini geri bonus olarak kullanıcılarına dağıtmaktadır. Dağıtılan bonuslar bazı zamanlar %15 civarına kadar düşmekle birlikte borsanın başarı oranı arttıkça bonus oranı da artmaktadır. Ayrıca kullanıcılar paylarına düşen miktarı herhangi bir kripto para cinsinden de alabiliyorlar. Günün belirli saatlerinde bonus dağıtımı yapılmaktadır. Önemli bir ayrıntı ise kucoin platformu kurucuları sistemin yüksek güvenlik önlemleri ile korunduğunu ve bu kapsamda 2 ayrı ülkede 3 ayrı merkezin bulunduğunu beyan etmektedirler.

Davetiye Sistemi

Site gelirlerinin yaklaşık % 50 civarında bir miktarını bonus olarak dağıtmaktadır. Diğer % 50’lik kısmın ise büyük bir çoğunluğunu davetiye sistemi ile bonus olarak dağıtmak için ayırıyor. İşin özünde site toplam gelir hacminin yaklaşık yüzde doksan civarı bir kısmını kullanıcılarına ayırıyor. Hatta sizin davet ettiğiniz ve sistemi aktif olarak kullanan bir kişi herhangi başka bir kişiyi davet ederse onun üzerinden de size komisyon veriliyor. Sitenin dağılım oranı sizin davet ettiğiniz kişiden % 20, onun davet ettiği kişiden % 12, onun davet ettiği kişiden ise %8 size komisyon payı belirlenmiştir.

Yorum Yap