CoinEx Üyelik Hesap Onayı ve Kullanım İpuçları

CoinEx oldukça yeni ve genç bir kripto para borsası olmasına karşın kısa sürede popüler olmuştur. Bu popülerlik ile birlikte CoinEx üyelik hesap onayı ve kullanım ipuçları hakkında merak edilen birçok nokta ortaya çıkmıştır.

Bunun popülerliğin en büyük nedeni ise sektörün en güvenilir madencilik havuz oluşumlarından biri olan Viabtc’nin altında kurulmuş olmasıdır. Popüler olarak gelişmesinde kullanıcı dostu olarak tasarlanmış olan web sayfasının ve mobil uygulamanın da rolü çok büyüktür.

Nasıl Üye Olunur?

Firmanın resmi web sayfasına girerek elektronik posta adresimizi yazıyoruz ve “Get Code” bağlantısına tıklıyoruz. Bu bağlantıya tıkladıktan sonra e-posta gelen kutumuza site tarafından yollanan kodu “email verification code” bölümüne yazıyoruz. Password ve confirm password kısmına istediğimiz şifreyi yazıyoruz. Terms of service bağlantısına tıklayarak kutucuğa tik işareti yapıyoruz ve sign up diyerek sisteme giriş yapıyoruz. Hesabınızı güvenlik altında tutmanda için security sekmesinde bulunan iki faktörlü doğrulama ve cep telefonu doğrulamasını etkinleştirin.CoinEx Üyelik Hesap Onayı ve Kullanım İpuçları

Hesap Onayı Nasıl Yapılır?

Sistem üzerinden hesap onayı yaparak, hem günlü çekim limitinizi arttırabilir hem de yaşanacak olası sorunlara karşı hesabınızı koruma altına alabilirsiniz. Ayrıca hesabınıza erişim bilgilerinize kaybetmişseniz ve hesabınıza ulaşamıyorsanız kısa sürede hesabınıza kavuşmanızı sağlayacaktır.

Hesabınız ile sisteme giriş yaptıktan sonra ( https://www.coinex.com/my/info/basic ) ID verification basic bağlantısına tıklıyoruz. Açılan kutuda “personal” seçeneğini işaretliyoruz.

Ülke bilgilerini doğru olarak seçtikten sonra, ID number bölümüne vatandaşlık numaranızı giriyorsunuz.

Pasaport ile giriş yapmayı tercih ederseniz passport seçeneğini seçerek pasaportunuzun ön sayfasını yüklemeniz yeterlidir.

Daha sonra bir kağıda CoinEx yazarak (el yazınız ile) altına üye olacağınız günün tarihini yazınız, bir elinize de kimliğinizi alarak rahat okunacak bir şekilde sizin yüzünüz gözükecek şekilde söz konusu yazı ve kimliğiniz ile bir fotoğraf çekin.

Yüklenecek olan en büyük fotoğraf boyutu 5 mb olarak belirlenmiştir.

Kullanım ve İpuçları

Bu borsa servisinde USDT, BCH, CET, ETH ve BTC temel paralar ile işlem yapabilir ve bunlarla birçok paranın takasını gerçekleştirebilirsiniz.

CET (CoinEX Token) borsanın resmi varlığı olup, bundan hesabınızda biraz bulundurarak Acoount oradan da myinfo kısmına girerek, CET Deduction Setting özelliğini açarsanız, istediğiniz işlemleri %50 oranda indirimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap