Yeni Dönem Başlıyor

Merhaba, sevgili takipçilerim sizin de bildiğiniz gibi 1 aydan fazladır, davutsahin.net yazı yazmıyorum. Bunun bazı sebepleri var, bunlar bazıları size sıralayayım.

Merhaba, sevgili takipçilerim sizin de bildiğiniz gibi 1 aydan fazladır, davutsahin.net yazı yazmıyorum. Bunun bazı sebepleri var, bunlar bazıları size sıralayayım. Birinci nedeni sitemin hosting servisi değiştirmem oldu Türkiye’nin hızlı wordpress hosting altyapısı olan turkhost’a siteyi taşımım. İkinci ve en önemli nedeni ise okuduğum üniversitendeki derslerin tam ayarlanmamış olmasından kaynaklanıyor, ama bu sorunu çözdüm. Hasta olmam ve halsizlik verdiği, hiç şey yapmama eklenince tamamıyla blog yazmayı bırakmıştım, ama şimdi buradayım ve kaldım yerden devam ediyorum. Şimdi size bu yeni dönemde neler yapacağımı kısaca anlatıyım.

İlk olarak eksik ve yeni konuların tamamlanması üzerine çalışmalarım olacak. Bilgisayar mühendisliği, C, java, andorid ve siber güvenlik konuların üzerinde duracağım. Bu konuların kısaca nasıl anlatacağımı bahsedeyim biraz, konu anlatımlarım tarihçesinden başlayarak şuan ki durumunu kadar anlatırım. Her konu anlatımın ardından örnekleri sıralayarak konun pekişmesini sağlarım. Video veya dokümanları toplamış isem konun içine koyarım ve sizden gelen istek ve öneriler üzerinden konuyu son şeklini veririm. Sizden istediğim tek şey, her zaman yaptığınız gibi konuların altına sorularınızı veya düşüncelerinizi yazmanızdır.

Sağlıklı ve Mutlu bir ömür geçirmenizi dilerim.