Online Radyo Gizlilik Politikası

Online Radyo – Tüm Radyolar Gizlilik Politikası

Online Radyo – Tüm Radyolar (“biz”, “biz” veya “bizim”) web sitesini ve bundan sonra “Hizmet” olarak anılacak olan Online Radyo – Tüm Radyolar mobil uygulamasını işletmektedir.

Bu sayfa, Hizmetimizi kullandığınızda kişisel verilerinizin toplanması, kullanılması ve açıklanması ile ilgili politikalarımızı ve bu verilerle ilişkilendirdiğiniz seçimleri size bildirir. Hizmeti sağlamak ve geliştirmek için kullanıcı verilerini kullanıyoruz. Hizmeti kullanarak, bilgilerin bu politikaya uygun olarak toplanmasını ve kullanılmasını kabul edersiniz. Bu Gizlilik Politikasında aksi belirtilmediği sürece, bu Gizlilik Politikasında kullanılan terimler, Hüküm ve Koşullarımızdakiyle aynı anlamlara sahiptir.

Bilgi Toplama ve Kullanımı

Toplanan Veri Türleri

Kişisel veri

Online Radyo – Tüm Radyolar, son kullanıcılardan hiçbir kişisel bilgi toplamaz.

Anonim Kullanım Verileri

Hizmetimizi her ziyaret ettiğinizde veya Hizmete erişirken veya bir mobil cihaz aracılığıyla (“Kullanım Verileri”) cihazınızın gönderdiği bilgileri toplayabiliriz. Bu Kullanım Verileri, bilgisayarınızın İnternet Protokolü adresi (örn. IP adresi), cihaz türü, cihaz işletim sistemi, ziyaret ettiğiniz Servisimizin sayfaları, ziyaretinizin saati ve tarihi, benzersiz cihaz tanımlayıcıları ve diğer anonim teşhisler gibi bilgileri içerebilir. veri. Bu veriler doğası gereği kişisel olarak tanımlanamaz.

Mobil Tanımlayıcılar

Hizmetlerimizi içeren bir mobil uygulamamızı kullanırken, Google Reklam Kimliğinizi (bir Android cihaz kullanıyorsanız) veya Reklam Tanımlayıcınızı (IDFA – bir iOS cihaz kullanıyorsanız; Google ile birlikte) otomatik olarak kaydedebiliriz. Reklam Kimliği – “Mobil Reklam Kimliği”), reklam veya analitik amaçlı. Google Reklamcılık Kimliği, Google Play hizmetleri tarafından sağlanan adsız bir tanımlayıcıdır. Cihazınızda bir Reklam Kimliği varsa, bunları reklam ve kullanıcı analizi amacıyla toplayabilir ve kullanabiliriz. Cihazınızda Reklam Kimliği yoksa, diğer kalıcı tanımlayıcıları kullanabiliriz. Toplanan bilgiler cihazınızda da saklanabilir. Lütfen mobil Reklamcılık Kimliğinizi nasıl sıfırlayabileceğinizi veya mobil Reklamcılık Kimlikleri’niz üzerinden hedeflenmiş reklamlar almayı bırakabileceğinizi görün.

Mobil Cihazın Devre Dışı Bırakılması:Cihaz ayarlarınızda etkinleştirilmiş platform seviyesi kontrollerini kullanarak, Android işletim sistemini kullanarak mobil cihazlarda hedefli reklamlar almayı bırakabilirsiniz. Cihaz ayarlarınıza ve cihaz üreticinizin verdiği talimatlara danışmalısınız. Ancak, aşağıdaki bilgileri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bir Apple cihazınız varsa, iOS 6.0 veya daha yenisine güncelleyerek ve “Reklam İzlemeyi Sınırlandır” ayarını “AÇIK” olarak ayarlayarak hedefli reklamcılıktan vazgeçebilirsiniz. Bunu Ayarlar -> Gizlilik -> Reklam üzerine tıklayarak ve “Reklam İzlemeyi Sınırlandır” seçeneğini “AÇIK” konumuna getirerek yapabilirsiniz. Bu, kullandığınız uygulamaların size hedeflenmiş reklamlar sunmak için Apple cihazınızın Reklam Tanımlayıcısını kullanmasını önler. Ayrıca veya alternatif olarak, cihazınızın Reklam Tanımlayıcısını sıfırlayabilirsiniz. bu durum, cihazınızın, sıfırlamadan önce geçerli olan Reklam Tanımlayıcıya dayalı reklam hedefleme profillerinden ayrılmasına neden olur. Bunu Ayarlar -> Gizlilik -> Reklamcılık -> Reklam Tanımlayıcıyı Sıfırla’yı tıklayarak yapabilirsiniz. Yine, en güncel geçerli ayarlar için Apple’ın destek web sayfalarına ve talimatlarına başvurmalısınız. Bir Android cihazınız varsa, cihazınızda hedefli reklamcılığı devre dışı bırakabilirsiniz. Bunu, uygulamalar listesini görüntülemek için menü simgesine tıklayarak, ardından Google Ayarları simgesini bulup seçip, ardından “Reklamlar” ı bulup seçerek “İlgi alanına dayalı reklamları devre dışı bırak” kutusunu işaretleyebilirsiniz. Ayrıca veya alternatif olarak, cihazınızın Android reklam kimliğini sıfırlayabilir, Bu, sıfırlamadan önce geçerli olan Android reklam kimliğine dayalı olarak cihazınızın reklam hedefleme profilleriyle bağlantısının kesilmesine neden olur. Bunu, uygulamalar listesini görüntülemek için menü simgesine tıklayarak, ardından Google Ayarları simgesini bulup seçtikten sonra “Reklamlar” ı bulup seçerek “Reklam kimliğini sıfırla” seçeneğini seçerek yapabilirsiniz. Android ayarları menülerinin cihaz üreticileri arasında değişebileceğini ve bu talimatların cihazınız için doğru olmayabileceğini unutmayın. En güncel ayar bilgileri için Google’ın ayarlarına ve talimatlarına bakmalısınız. Android ayarları menülerinin cihaz üreticileri arasında değişebileceğini ve bu talimatların cihazınız için doğru olmayabileceğini unutmayın. En güncel ayar bilgileri için Google’ın ayarlarına ve talimatlarına bakmalısınız. Android ayarları menülerinin cihaz üreticileri arasında değişebileceğini ve bu talimatların cihazınız için doğru olmayabileceğini unutmayın. En güncel ayar bilgileri için Google’ın ayarlarına ve talimatlarına bakmalısınız.

Verilerin Kullanımı

 • Hizmeti sağlamak ve sürdürmek için, son kullanıcıların tercihlerine, kullanımlarına ve Hizmetlerle etkileşimlerine dayanarak Hizmetleri daha fazla sunmamızı, geliştirmemizi, geliştirmemizi, özelleştirmemizi ve iyileştirmemizi sağlamak.
 • Bunu seçtiğinizde Hizmetimizin etkileşimli özelliklerine katılmanıza izin vermek için
 • Müşteri hizmetleri ve destek sağlamak
 • Hizmeti iyileştirebilmemiz için analiz veya değerli bilgiler sağlamak
 • Hizmet kullanımını izlemek, sahtekarlık, güvenlik veya teknik sorunları tespit etmek, önlemek veya başka şekilde ele almak
 • Teknik sorunları tespit etmek, önlemek ve ele almak

Veri Aktarımı

Online Radyo – Tüm Radyolar, Kişisel Bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamaktadır.

Anonim Bilgileri, Hizmetlerin sağlanması, sürdürülmesi veya iyileştirilmesi ve yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda yapılması gerektiğinde ve yalnızca bu tür hizmetlerin sağlanması için gereken ölçüde üçüncü taraflarla paylaşırız.

Bilgileriniz, veri koruma yasalarının sizin yetki alanınızdan farklı olabileceği eyalet, il, ülke veya diğer devlet yargı bölgelerinin dışında bulunan bilgisayarlara aktarılabilir ve bunlar üzerinde muhafaza edilebilir.

Bu Gizlilik Politikasına rıza göstermeniz ve bu bilgileri ibraz etmeniz, bu transfer için vermiş olduğunuz sözleşmeyi temsil eder.

Online Radyo – Tüm Radyolar, verilerinizin güvenli bir şekilde ve bu Gizlilik Politikasına uygun olarak ele alınmasını sağlamak için gerekli tüm adımları atacağından ve Kişisel Verilerinizin güvenliği de dahil olmak üzere yeterli kontroller olmadıkça bir kuruluşa veya ülkeye aktarılmayacaktır. Verileriniz ve diğer kişisel bilgileriniz.

Verilerin İfşası

Yasal yükümlülükler

Online Radyo – Tüm Radyolar, kullanıcı verilerini bu tür bir eylemin gerekli olduğu kanaatine dayanarak açıklayabilir:

 • Yasal bir yükümlülüğe uymak için
 • Online Radyo – Tüm Radyolar’nin haklarını veya mülkiyetini korumak ve savunmak
 • Servisle ilgili olası yanlış yapmayı önlemek veya araştırmak için
 • Hizmet kullanıcılarının veya halkın kişisel güvenliğini korumak
 • Yasal sorumluluğa karşı korumak için

Veri Güvenliği

Verilerinizin güvenliği bizim için önemlidir, ancak İnternet üzerinden hiçbir aktarım yönteminin veya elektronik depolama yönteminin% 100 güvenli olmadığını unutmayın. Kişisel Verilerinizi korumak için ticari olarak kabul edilebilir araçları kullanmak için çaba sarf etsek de, mutlak güvenliğini garanti edemeyiz.

Servis sağlayıcıları

Hizmetimizi (“Hizmet Sağlayıcıları”) kolaylaştırmak, bizim adımıza Hizmet sağlamak, Hizmetle ilgili hizmetleri gerçekleştirmek veya Hizmetimizin nasıl kullanıldığını analiz etmemize yardımcı olmak için üçüncü taraf şirketleri ve bireyleri kullanabiliriz.

Bu üçüncü taraflar, anonim kullanıcı verilerine sadece bizim adımıza bu görevleri gerçekleştirmek için erişime sahiptir ve ifşa etmemek veya başka bir amaç için kullanmamakla yükümlüdür.

analitik

Hizmetimizin kullanımını izlemek ve analiz etmek için üçüncü taraf Hizmet Sağlayıcıları kullanabiliriz.

 • Google Analytics

  Google Analytics, Google tarafından sunulan ve web sitesi trafiğini izleyen ve raporlayan bir web analiz hizmetidir. Google, Hizmetimizin kullanımını izlemek ve izlemek için toplanan verileri kullanır. Bu veriler diğer Google hizmetleriyle paylaşılıyor. Google, toplanan verileri kendi reklam ağlarının reklamlarını bağlamlaştırmak ve kişiselleştirmek için kullanabilir.

  Google’ın gizlilik uygulamaları hakkında daha fazla bilgi için, lütfen Google Gizlilik ve Şartlar web sayfasını ziyaret edin: https://policies.google.com/privacy?hl=tr

Diğer Sitelere Linkler

Hizmetimiz, tarafımızca işletilmeyen diğer sitelere bağlantılar içerebilir. Bir üçüncü taraf bağlantısını tıklarsanız, o üçüncü tarafın sitesine yönlendirilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin Gizlilik Politikasını gözden geçirmenizi önemle tavsiye ederiz.

Üçüncü taraf sitelerin veya hizmetlerin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve sorumluluk almayız.

Çocuk Gizliliği

Hizmetimiz 13 yaşın altındaki hiç kimseye hitap etmemektedir (“Çocuklar”).

13 yaşın altındaki hiç kimseden bilerek kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplamayız. Bir ebeveyn veya veli iseniz ve Çocuklarınızın bize Kişisel Veriler sağladığının farkındaysanız, lütfen bize ulaşın. Ebeveyn onayını doğrulamadan çocuklardan Kişisel Veriler topladığımızı fark edersek, bu bilgileri sunucularımızdan kaldırmak için adımlar atarız.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Gizlilik Politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Yeni Gizlilik Politikasını bu sayfaya ekleyerek değişiklikleri size bildireceğiz.

Değişikliğin yürürlüğe girmesinden ve bu Gizlilik Politikasının en üstündeki “yürürlük tarihini” güncellemeden önce, Hizmetimiz hakkında e-posta ve / veya belirgin bir bildirimde size bildireceğiz.

Herhangi bir değişiklik için bu Gizlilik Politikasını düzenli aralıklarla gözden geçirmeniz önerilir. Bu Gizlilik Politikasındaki değişiklikler, bu sayfada yayınlandıklarında geçerlidir.

Bizimle iletişime geçin

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize android@davutsahin.net adresinden e-posta ile ulaşın.